DopravaGastroNovinkyTechnologieUdržitelné službyZahraničí

Letecká společnost Emirates zavádí předobjednávky palubního jídla

Letecká společnost Emirates představuje novou iniciativu, která zákazníkům umožní objednat si palubní jídlo před odletem. V rámci této služby si cestovatelé budou moci vybrat hlavní teplé jídlo 14 dní až 24 hodin předem, zákazníci tak pokaždé dostanou svůj preferovaný pokrm a současně se sníží plýtvání potravinami.

Foto: Emirates

Předobjednávky jídel budou od 25. července zavedeny v Business Class na všech letech mezi Dubají a londýnskými letišti Heathrow, Gatwick a Stansted, což zákazníkům Emirates přinese ještě více výhod, lepší časový management a poskytne také nový přehled o spotřebě jídla na palubě letadla. Služba předobjednání jídel se přidává ke stávajícímu systému, který shromažďuje údaje o preferencích zákazníků s využitím umělé inteligence a rovněž zprávy od palubního personálu. Tyto informace usnadňují plánování jídelníčku a zajišťují optimální přípravu a nakládání jídel tak, aby bylo možné zákazníkům poskytnout prvotřídní gastro zážitek během jejich cesty.

Cestující si budou moci na stránkách emirates.com nebo v aplikaci Emirates prohlédnout palubní menu až 14 dní před odletem a vybrat si z nabídky jídel inspirovaných regionem a lokálními surovinami. V případě potřeby si mohou cestující předem objednat i speciální jídla.

Foto: Emirates

Palubní personál bude v letadle za tímto účelem používat speciálně navrženou aplikaci. Aerolinka plánuje v návaznosti na tuto počáteční fázi a zpětnou vazbu od zákazníků v blízké budoucnosti rozšířit tuto iniciativu i na další letové trasy a třídy.

Předobjednávky jídel představují další doplněk pro cesty s digitální podporou, které mohou zákazníci využít. Kromě odbavení na webových stránkách a v aplikaci či možnosti využívat digitálních palubních letenek a správy itineráře mají cestující v předstihu přístup také k digitálnímu menu. Dále se mohou před cestou připojit k programu Emirates Skywards a získat okamžitý přístup k bezplatnému připojení v závislosti na stupni členství a cestovní třídě a strávit tak čas během letu přehráváním oblíbených filmů, televizních pořadů a hudby dostupných v zábavním systému ice. Svůj výběr si mohou synchronizovat ze své aplikace na televizní obrazovku v okamžiku nástupu do letadla. Cestující Emirates také mohou zhodnotit všechny aspekty svého letu v rychlém digitálním dotazníku, který se zobrazí na palubní obrazovce a díky kterému jejich poznatky poslouží k dalšímu vylepšení služeb společnosti Emirates.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Back to top button