ChorvatskoEvropaHotelyKam jet?NovinkyUdržitelná turistikaUdržitelné ubytováníZahraničí

Prémiový kemp pro ty, kteří hledají nespoutanou svobodu

Veškerý luxus soužití s přírodou a špičkovými službami nabízí jediný pětihvězdičkový kemp v Dalmácii – Falkensteiner Premium Camping Zadar.

Foto: Premium Camping Zadar

Trend soužití s přírodou vznikl jako reakce na život, ve kterém se adrenalin stal hlavním palivem člověka, takže mnozí chtějí využít ty vzácné okamžiky relaxace, ve kterých je dovoleno relaxovat k obnovení rovnováhy. Chtějí odpočívat tam, kde mohou “nasměrovat” své vlastní zážitky (a pokaždé zažít nové dobrodružství!), cítit přírodu ve všech jejích barvách a mít svobodu volby vytvořit si vlastní atmosféru. To vše nabízí kemp…

Na mapě nejlepších destinací kempování zaujímá Chorvatsko důležité místo. Rafinovaný design, soukromá pláž, vynikající kuchyně, přizpůsobená v případě potřeby veganům nebo těm, kteří jsou opatrní ohledně příjmu laktózy; vlastní wellness, nespoutaná příroda, a přesto pouhých 15 minut chůze od centra města, můžete zažít vše ve Falkensteiner Premium Camping Zadar, jediném pětihvězdičkovém kempu v Dalmácii.

Foto: Premium Camping Zadar

S nádechem půvabu…

Kemp s 365 prostornými a plně vybavenými jednotkami, včetně 87 mobilních domů a 13 glampingových stanů, je navržen s ohledem na udržitelný rozvoj. Mobilní domy vás potěší svým designem, plně vybavenou kuchyní a soukromou terasou pro chvíle odpočinku a velmi zvláštní kombinací půvabu a kempování. Glamping Premium Home vám ukáže všechny krásy a luxus soužití s přírodou. Exkluzivita lokality v rámci uzavřeného resortu, stejně jako nejvyšší standardy a předpisy pro bezpečnou a příjemnou dovolenou, bezhotovostní platba všech služeb zaručují, že léto v tomto luxusním kempu bude – bezvadné.

Foto: Premium Camping Zadar

Bezstarostný s dětmi

Kemp má vše pro relaxační rodinnou dovolenou. Děti se mohou těšit na fantastický program, spoustu zábavy a sportovních aktivit a pro vodní radovánky je zde bazén pro malé děti, venkovní bazén a dva tobogány. A letos od 1. května je čeká speciální lahůdka v rámci programu Funtastic Weekends plného zábavných akcí, jako je tradiční vaření fazolí, rodinná olympiáda, nafukovací hry a dokonce i kreativní dílny!

Foto: Premium Camping Zadar

Nabídka Falkensteiner Midweek

Svátky již nejsou vyhrazeny pouze pro víkendové dny. Sbalte si kufry a nechte každodenní život za sebou a pro další potěšení z dovolené vám Falkensteiner nabízí 15% slevu na všechny přenocování během týdne. Delší pobyty jsou vítány, nabídku lze kombinovat s víkendovými pobyty.

 

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button