DopravaEvropaFrancieNovinkyUdržitelná dopravaZahraničí

Scenic Group modernizuje design celé říční flotily

Společnost Scenic Group představila nový design 18 luxusních říčních výletních lodí Scenic a Emerald Cruises, které nabízejí plavby po střední Evropě a Francii.

Foto: Scenic Group

Komplexní osvěžení hlavní paluby lodí přináší nový layout, moderní nábytek a inovativní prvky salonků a gastronomických zařízení. Redesignované lodě, které jsou v souladu se sofistikovaným designem a vybavením charakteristickým pro ultraluxusní Scenic Eclipse jachty a luxusní jachty Emerald Cruises, nyní přenášejí ochutnávku zážitků z oceánských plaveb i na řeky.

„Nový design naší říční flotily integruje eleganci a inovativní prvky našich ultraluxusních a luxusních zaoceánských jachet do našich říčních výletních lodí, což zlepšuje zážitek hostů na palubě,“ řekla Karen Moroney, ředitelka projektového designu společnosti Scenic Group. „Je to důkazem naší oddanosti nejen luxusu, ale i vedoucí pozici v oblasti udržitelného a promyšleného designu v tomto odvětví.“

Luxus v udržitelnosti

Cílem nového designu říční flotily společnosti Scenic Group je odrážet závazek “Cherish the Planet”, který spočívá ve spojení udržitelných prvků s vynikajícím designem. Tento koncept je podpořen spoluprací s předními designér,y jako jsou Missoni a Freifrau. „Udržitelnost není jen prvek, je základem krásy, kterou vytváříme,“ dodala Moroney. Důraz je kladen na to, aby každá loď reflektovala odpovědný a luxusní charakter.

Doporučené trasy

Evropské klenoty – 15 dnů | Amsterdam >Budapešť

Řeky Rýn, Mohan a Dunaj, ponořené do dědictví dávných obchodních cest, dnes ladně protékají zalesněnými úbočími malebných vinic a městečky plnými příběhů. Tato all inclusive plavba vás zavede do Evropy pohádek a snů, kde se ozývají ozvěny středověkých rytířů, dlážděných uliček a kouzelných příběhů z dětství, a vytvoří vzpomínky na celý život.

Idylická Rhôna – 8 dnů | Lyon>Nice

Objevte údolí Rhôny a jeho proslulou krásu, kuchyni a architekturu během all inclusive plavby, která vás provede po dvou nejúchvatnějších francouzských řekách. Nechte se unášet na vlnách Rhôny a Seiny a poznejte kraj nádherných hradů, obdivuhodných katedrál, zvlněných vinic a malebných vesnic. Objevte vše od starověkých římských ruin přes tajné podzemní chodby až po rozlehlé městské parky a zároveň si pochutnejte na nejvybranější francouzské kuchyni.

Průkopnický duch

Scenic Group nabízí oceňované říční i oceánské plavby a pozemní cesty, které hosty přenesou do nejúchvatnějších světových destinací na všech sedmi kontinentech. Od svého založení společnost Scenic způsobila revoluci na trhu říčních plaveb v Evropě a jihovýchodní Asii, nabízí all-inclusive, pětihvězdičkové plavby a rozšířila své luxusní plavby na egyptský Nil. V roce 2019 byla spuštěna na vodu loď Scenic Eclipse, The World’s First Discovery Yacht™, která znamenala nové měřítko v oblasti ultra-luxusních plaveb a v jejímž odkazu bude v roce 2023 pokračovat sesterská loď Scenic Eclipse II.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Back to top button