HotelyNovinkyUdržitelná turistikaUdržitelné ubytování

Nový šéf výstavby hostelového řetězce a&o: „důsledná udržitelnost a nové lokality pro a&o“

Novým vedoucím výstavby hostelového řetězce a&o se stal Thomas Püschel (59). Předtím řídil plánování a výstavbu obytných, hotelových a zdravotnických budov v Evropě a na Blízkém východě.

Thomas Püschel, nový vedoucí výstavby hostelového řetězce a&o. Foto: a&o„S Thomasem Püschelem jsme pro tuto ústřední pozici opět získali odborníka s mezinárodními zkušenostmi,“ uvedl Oliver Winter, generální ředitel a&o a dodal: „To podporuje a posiluje naše záměry na expanzi v Evropě. Stavební tým největšího evropského hostelového řetězce a&o nyní čítá šest lidí a v druhé polovině roku by se měl dále rozrůst až na deset členů. „Chceme důsledně udržitelným způsobem budovat nové lokality, a k tomu potřebujeme nové lidi, především specialisty,“ podotýká k dalším záměrům a&o Thomas Püschel.

Nový vedoucí výstavby Thomas Püschel čerpá z bohatých zkušeností s vývojem a realizací mezinárodních projektů, zejména hotelových, rezidenčních a zdravotnických nemovitosti v Evropě a na Blízkém východě. Ve funkci u a&o střídá Klause Rohrbecka, který po skvělých čtyřech letech u firmy odchází do důchodu – ale ne tak docela: Rohrbeck bude dál v a&o působit jako konzultant.

Mezi Rýnem a Perským zálivem

Thomas Pueschel se narodil v Indii, po studiu architektury pracoval přibližně deset let jako architekt v Kolíně nad Rýnem a v roce 2004 se přestěhoval od Rýna do Perského zálivu. Až do roku 2015 řídil plánování a výstavbu hotelů, rezidenčních a zdravotnických budov ve Spojených arabských emirátech. V letech 2015 až 2018 působil v Saúdské Arábii.

Mezi 1. FC Kolín a klavírem

Puschelovo motto – „I cesta dlouhá tisíc mil začíná jedním krokem“ – platí jak pro jeho osobní vášeň pro cestování, tak pro jeho profesní dráhu: „Každý projekt vyžaduje odhodlaný start, soustavně dobrý výkon v etapách a skvělý finiš.”  Puschel má jednoho syna, hraje na klavír, jezdí na kole a je vášnivým fanouškem 1. FC Kolín nad Rýnem.

Expanze hlavně akvizicemi

Za klíčové oblasti pro své růstové záměry a&o považuje Velkou Británii, Itálii, Benelux a německy mluvící země (Německo, Rakousko, Švýcarsko). Akvizice stávajících objektů dává a&o přednost rovněž z důvodu udržitelnosti: v roce 2025 bude společnost prvním evropským hostelovým řetězcem, který bude mít nulové emise CO2 – vlastní produkce oxidu uhličitého se sníží na minimum a zbytek bude kompenzován.

V Německu je společnost a&o zastoupena 25 hotely ve 14 městech – jsou to Cáchy, Berlín, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburk, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mnichov, Norimberk, Stuttgart a Výmar. a&o v současné době provozuje celkem 39 podniků v devíti zemích.

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button